تبلیغات
رنــگــارنــگ - هفته ششم لیگ برتر فوتبال/ پرسپولیس صفر – استقلال صفر

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس؛ شهرآورد پایتخت در حالی با تساوی بدون گل خاتمه یافت که دو تیم در نیمه نخست بازی به مراتب بهتری را به نمایش گذاشتند.

سرخپوشان در نیمه اول می توانستند کار را تمام کنند. عملکرد بازیکنان پرسپولیس در نیمه اول، آبی پوشان را غافلگیر کرده بود. سرخپوشان در شرایطی که می توانست در عین برتری به گل برسند، با هدر دادن چند موقعیت خوب به تساوی رضایت دادند.

در بهترین موقعیت این بازی، پاس زیبای علی کریمی در دقیقه 31 و ضربه محمد قاضی می توانست نتیجه و روند بازی را تغییر دهد اما این موقعیت خوب، به سادگی از دست رفت.

دو تیم در نیمه دوم بدون تغییر وارد زمین شده و بازی متعادلی را به نمایش گذاشتند. مانوئل ژوزه در دقایق پایانی نیمه دوم بازی، کریم انصاری فرد و محمد نوری را به جای محمد قاضی و علی کریمی به زمین فرستاد اما در نهایت این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

محسن ترکی داور این دیدار به مهرداد پولادی از پرسپولیس، حنیف عمران زاده و سیاوش اکبرپور از استقلال کارت زرد نشان داد.

ترکیب پرسپولیس: نیلسون، سید جلال حسینی، محسن بنگر، علیرضا نورمحمدی، مهرداد پولادی،‌ مهدی مهدوی کیا، حسین ماهینی، امیرحسین فشنگچی، علی کریمی (87 محمد نوری)، غلامرضا رضایی و محمد قاضی (77 کریم انصاری فرد).

ذخیره ها:

شهاب گردان، حمیدرضا علی عسگری، محمد نوری، روح ا... سیف الهی، کریم انصاری فرد، هادی نوروزی و ایمون زاید.

سرمربی: مانوئل ژوزه.

ترکیب استقلال: مهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، هاشم بیک زاده، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری، علی حمودی (59 امین منوچهری)، جواد نکونام، فریدون زندی (84 رودریگو توزی)، جانواریو، آرش برهانی (79 جی لوئید ساموئل)، سیاوش اکبرپور.

سرمربی: امیر قلعه نوعی.تاریخ : جمعه 3 شهریور 1391 | 08:28 ب.ظ | نویسنده : کامیار .میم | نظرات